Agenda Esportiva de La Vila Joiosa

agenda deportiva 2014 -600

Dissabte 11 d’ Octubre 2014

PABELLÓN IES MALLADETA
HANDBOL
10:00 h. Infantil Femenino – CBM Servigroup Benidorm

POLIESPORTIU MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
10:00 h. C.T.T. La Vila Juvenil – Alicante T.M.
Diumenge 12 d’Octubre 2014
ESTADI DE FÚTBOL “NOU PLA”
LIGA PREFERENTE
11:45 h. Villajoyosa C.F. – Pinoso C.F.

Agenda Deportiva en La Vila Joiosa este fin de semana

agenda deportiva 2014 -600

Dissabte 24
PABELLÓN IES MALLADETA
FUTBOL SALA
9:00H a 14:00H II Torneo Escolar Benjamín de futbol sala.
17:30H Final copa local de futbol sala.
CIUDAD DEPORTIVA “CALSITA”
Futbol 8
16:30 h Benjamí “A” – C.Benidorm
LLAR DEL PENSIONISTA
19:30 h. Presentación XXI Campeonato de España
de Pajaros Cantores.

Diumenge 25 de Maig
CIUDAD DEPORTIVA “CALSITA”
Categoria Infantil – Grupo II
12:00 h. C.E.New Team-La Vila – Racing Playas
PABELLÓ MAISA LLORET
ESTADIO DE RUGBY DEL PANTANO
08:00 h. XXI Campeonato de España de Pajaros Cantores

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa 11,12 y 13 de abril

April 11, 2014 por  
Guardado en *Destacado

agenda deportiva 2014 -600

 

 

Divendres 11 de Abril

CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
Futbol 8
19:15 h. Aleví “D” – Aleví “C”
18:30 h. Benjamí “A” – Hércules

Dissabte 12 de Abril 2014

CIRCUITO URBANO Malladeta
16:30 h. XII Cursa d’Escoles de Ciclisme Ciutat de La Vila Joiosa
IES LA MALLADETA
FUTBOL SALA
Prebenjamín
12:15 h. C.D.La Vila F.S. – Alfas del Pí
CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
Categoría Alevin – Grupo IV
16:00 h. C.E. New Team-La Vila – Villajoyosa C.F. “B” Read more

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa 5 y 6 de abril

April 4, 2014 por  
Guardado en *Destacado

agenda deportiva 2014

Dissabte 5 de Abril 2014

IES LA MALLADETA
BALONMANO
Infantil Masculino
9:45 h. C.B. La Vila – C.D. Oriol
FUTBOL SALA
Cadete
11:15 h. C.D. La Vila F.S. – CD Costa Rojiblanca
Juvenil
12:30 h. CD La Vila FS – Hércules San Vicente
CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
Futbol 11
18:00 h. Juvenil “A” – Inmaculada
16:00 h. Cadet “A” – C. Benidorm
Futbol 8
11:15 h. Aleví “C” – Polop
12:30 h. Benjamí “C” – Polop
PAVELLÓ MAISA LLORET
BÀSQUET
Cadet masculí IR 2ª Zonal
9:30 h. Hoteles RH-CB La Vila – Ondara
Cadet masculí IR 1ª zonal
11:30 h. CB La Vila – Adesavi “B”
Junior masculí Preferent
17:30 h. CB La Vila – Dènia BC

Diumenge 6 de Abril 2014
ESTADI MUNICIPAL NOU PLA
LIGA PREFERENTE
11:45 h. Villajoyosa C.F. – Aspe U.D.
Futbol 11
10:00 h. Infantil “B” – San Joan
POLIDEPORTIVO MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
Primera Autonómica-Grupo Sur
11:00 h. CTT La Vila – B&V Informática
CTT La Vila juvenil – CTM Alcoy

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa 29 y 30 de marzo

agenda deportiva 2014 -600

 

Dissabte 29 de Març 2014

CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
Futbol 11
16:00 h. Juvenil “B” – Bellrreguard
18:00 h. Infantil “A” – Polop
Futbol 8
18:30 h. Aleví “A” – New Team
17:15 h. Aleví “D” – Polop
16:00 h. Benjamí “A” – La Nucía “D”
POLIDEPORTIVO MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
Segunda Autonómica – Grupo 3
17:00 h. C.T.T. La Vila 5.0 – C.T.T. Corriol Oliva

Diumenge 30 de Març 2014
CIUDAD DEPORTIVA “CALSITA”
Categoría Infantil – Grupo II
12:00 h. C.E.New Team-La Vila – F.C. Benidorm “D”
Futbol 11
17:00 h. Femení – Javea
10:00 h. Cadet “B” – Alicante

Agenda Deportiva en Villajoyosa este finde semana 15 y 16 de marzo

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa

 

Dissabte 15 de Març 2014

PUNT DE TROBADA JOVE
AJEDREZ
17:00 h. La Vila – Xabia
POLIDEPORTIVO MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
Segunda Autonómica – Grupo 3
C.T.T. La Vila S23 – Ibi T.M.
CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
10:00 h. II Jornades de convivéncia

PAVELLÓ I.E.S. MALLADETA
FUTBOL SALA
10 h. a 12 h. Jornadas de la Escuela Municipal de Fútbol Sala
BALONMANO
Cadete Femenino
12:30 h. C.B. La Vila – CBM Almoradí
ESTADIO MUNICIPAL DE RUGBY
Categoría S18
13:00 h. CR La Vila – CR Castellón

Diumenge 16 de Març 2014
ESTADIO MUNICIPAL DE RUGBY
12:30 h. La Vila – Poble Nou Barcelona
IES LA MALLADETA
10:00 h. Trobada Provincial de Voley
La Vila, Finestrat, La Nucia, San Joan, Benidorm, Altea

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa 7,8 y 9 de Febrer

February 7, 2014 por  
Guardado en *Destacado

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa

Divendres 7 de Febrer 2014

CIUTAT ESPORTIVA CALSITA
18:15 H. Aleví “D” – C. Benidorm

Dissabte 8 de Febrer 2014

POLIDEPORTIVO MARTA BALDÓ
10:00 a 12:00 h. Jornadas gratuitas de Salud Integral
TENNIS TAULA
Primera Autonómica – Grupo Sur
17:00 h. CTT La Vila – C.T.T. La Vila Juvenil
CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
FÚTBOL 8
18:15 h. Aleví “B” – Campello
15:45 h. Aleví “C” – F.Beni “C”
17:00 h. Benjamí “B” – Campello
12:15 h. Benjamí “C” – F.Beni “C”
11:00 h. PreBenja. A – Altea “A”
FUTBOL 11
18:00 h. Juvenil “B” – Alzira “C”
16:00 h. Cadet “A” – R. Ibense
PAVELLÓ I.E.S. MALLADETA
BALONMANO
12:30 h. Cadete Femenino – BM La Vila
12:30 h. Infantil Masculino – BM La Vila
Futbol Sala
Femenino
10:00 h. CD La Vila FS – Ye Faky
Infantil
11:15 h. CD La Vila FS – Pinoso Atletic
PAVELLÓ “MAISA LLORET”
BASQUET
Junior masculí Preferent
17:30 h. CB La Vila – Club Bàsquet Sueca
Senior masculí 1ª Zonal
17:30 h. Chocolates Clavileño-C.B. La Vila – Pedreguer
Senior masculí 1ª Nacional
19:30 h. Hoteles R.H.-CB La Vila – Eset Ontinet
ESTADI DE RUGBY
Categoría S16
12:00 h. C.R. La Vila – Les Abelles “B”
15:00 h. C.R. La Vila – Universidad de Alicante

Diumenge 9 de Febrer 2014

ESTADI MUNICIPAL NOU PLA
Liga Preferente
11:45 h. Villajoyosa C.F. – Benidorm C.D.
POLIDEPORTIVO MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
Super División Autonómica
11:00 h. CTT La Vila – CTM Torreta Caballitos
II MARXA SENDERISTA TORRE L’AGUILÓ
08:00 h. Salida desde el polideportivo
CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
FÚTBOL11
10:00 h. Cadet “B” – DAV
Categoría Alevín – Grupo IV
12:00 h. C.E.New Team-La Vila – C.F. Foietes

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa para el 31 de enero , 1 y 2 de febrero

January 30, 2014 por  
Guardado en *Destacado

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa

Divendres 31 de Gener 2014
POLIESPORTIU MARTA BALDÓ
19:30 h. Charla Informativa Nordic Walking (sala 6)

Dissabte 1 de Febrer 2014

PUNT DE TROBADA JOVE
AJEDREZ
17:00 h. La Vila – Chaturanga
POLIDEPORTIVO MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
Primera Autonómica – Grupo Sur
17:00 h. CTT La Vila Juvenil – IES Pedro Ibarra
CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
FUTBOL 8
11:15 h. Aleví “A” – Alfaz “C”
12:30 h. Aleví “D” – Alfaz “B”
17:00 h. Benjamí “A” – Alfaz “C”
FUTBOL 11
16:00 h. Juvenil “A” – Denia “A”
18:00 h. Infantil “B” – Castalla
PAVELLÓ I.E.S. MALLADETA
Futbol Sala Escola Municipal
Alevín
10:00 h. C.D. La Vila F.S. – Altea F.S.
Prebenjamín
11:00 h. C.D. La Vila F.S. – C.F.S. Alfaç del Pi
Infantil
12:30 h. C.D. La Vila F.S. – Akrasala F.S.

PAVELLÓ “MAISA LLORET”
BASQUET
Infantil masculí IR
11:30 h. C.B. La Vila – Mutxame
POLIESPORTIU LA TORRETA
BÀSQUET
Aleví IR
11:00 h. CB La Vila – CB Olival Read more

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa 18/19 Gener 2014

January 17, 2014 por  
Guardado en *Destacado

Dissabte 18 de Gener 2014
CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
FUTBOL 8
16:00 h. Aleví “A” – Aleví “B”
16:00 h. Aleví “B” – Aleví “A”
17:15 h. Benjamí “A” – Benjamí “B”
17:15 h. Benjamí “B” – Benjamí “A”
FUTBOL 11
16:00 h. Juvenil “B” – Portuarios
18:00 h. Infantil “B” – La Voz
PAVELLÓ I.E.S. MALLADETA
Futbol Sala
16:30 h. Juvenil C.D La Vila FS – Pablo Iglesias F.S.
18:00 h. Senior C.D. La Vila F.S. – A.T.H. Mutxamel

POLIESPORTIU MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
Primera Autonómica Grupo Sur
17:00 h. C.T.T.La Vila – C.T.T. Kaiser Lautern
17:00 h. La Vila Juvenil – C.T.T. Alt Vinalopó
2ª Gpo. 3
17:00 h. La Vila 5.= – La Vila S23
PAVELLÓ “MAISA LLORET”
BASQUET
Junior masculí Preferent
17:30 h. CB La Vila – Salom Asesores S.L.
Senior Masculí 1ª Zonal
17:30 h. Chocolates Clavileño-CB La Vila – CB Oliva
ESTADIO DE RUGBY
12:00 h. C.R. La Vila – Universidad Alicante (Categoría S18)

PUNT DE TROBADA JOVE
AJEDREZ
17:00 h. La Vila – Fomento Gandía

Diumenge 19 de Gener 2014

CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
FUTBOL 8
Categoría Infantil – Grupo II
12:00 h. C.E.New Team–La Vila – C.F. La Nucia “A”
FUTBOL 11
17:00 h. Femení – Canals U.D.
10:15 Cadet “A” – Carolinas
POLIESPORTIU MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
Super División Autonómica Grupo Sur
11:00 h. C.T.T. La Vila – Alicante T.M. B

ESTADIO DE RUGBY
Segunda Territorial
12:00 h. C.R.La Vila “B” – San Roque C.R.
Senior Femenino
14:00 h. C.R.La Vila – Universidad Católica de Valencia

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa para este fin de semana

November 16, 2013 por  
Guardado en *Destacado

Dissabte 16 de Novembre 2013

CIUTAT ESPORTIVA José Lloret “CALSITA”
FUTBOL 8
11:15 h. Aleví “B” – At. Callosa
12:30 h. Benjamí “C” – C. Benidorm
16:30 h. Aleví “C” – C.Benidorm
18:00 h. Benjamí “B” – Betis FL
FUTBOL 11
16:00 h. Juvenil “A” – Calp
18:15 h. Infantil “B” – Betis Fl.
Playa Centro La Vila “Hotel Allon”
14:00 h. XXVI Concentración Motoclub GTM 2 Rodes Read more

Next Page »

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies