Agenda Esportiva de La Vila Joiosa

agenda deportiva 2014 -600

Dissabte 11 d’ Octubre 2014

PABELLÓN IES MALLADETA
HANDBOL
10:00 h. Infantil Femenino – CBM Servigroup Benidorm

POLIESPORTIU MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
10:00 h. C.T.T. La Vila Juvenil – Alicante T.M.
Diumenge 12 d’Octubre 2014
ESTADI DE FÚTBOL “NOU PLA”
LIGA PREFERENTE
11:45 h. Villajoyosa C.F. – Pinoso C.F.

Share

Agenda Deportiva en La Vila Joiosa este fin de semana

agenda deportiva 2014 -600

Dissabte 24
PABELLÓN IES MALLADETA
FUTBOL SALA
9:00H a 14:00H II Torneo Escolar Benjamín de futbol sala.
17:30H Final copa local de futbol sala.
CIUDAD DEPORTIVA “CALSITA”
Futbol 8
16:30 h Benjamí “A” – C.Benidorm
LLAR DEL PENSIONISTA
19:30 h. Presentación XXI Campeonato de España
de Pajaros Cantores.

Diumenge 25 de Maig
CIUDAD DEPORTIVA “CALSITA”
Categoria Infantil – Grupo II
12:00 h. C.E.New Team-La Vila – Racing Playas
PABELLÓ MAISA LLORET
ESTADIO DE RUGBY DEL PANTANO
08:00 h. XXI Campeonato de España de Pajaros Cantores

Share

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa 11,12 y 13 de abril

April 11, 2014 por  
Guardado en *Destacado

agenda deportiva 2014 -600

 

 

Divendres 11 de Abril

CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
Futbol 8
19:15 h. Aleví “D” – Aleví “C”
18:30 h. Benjamí “A” – Hércules

Dissabte 12 de Abril 2014

CIRCUITO URBANO Malladeta
16:30 h. XII Cursa d’Escoles de Ciclisme Ciutat de La Vila Joiosa
IES LA MALLADETA
FUTBOL SALA
Prebenjamín
12:15 h. C.D.La Vila F.S. – Alfas del Pí
CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
Categoría Alevin – Grupo IV
16:00 h. C.E. New Team-La Vila – Villajoyosa C.F. “B” Read more

Share

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa 5 y 6 de abril

April 4, 2014 por  
Guardado en *Destacado

agenda deportiva 2014

Dissabte 5 de Abril 2014

IES LA MALLADETA
BALONMANO
Infantil Masculino
9:45 h. C.B. La Vila – C.D. Oriol
FUTBOL SALA
Cadete
11:15 h. C.D. La Vila F.S. – CD Costa Rojiblanca
Juvenil
12:30 h. CD La Vila FS – Hércules San Vicente
CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
Futbol 11
18:00 h. Juvenil “A” – Inmaculada
16:00 h. Cadet “A” – C. Benidorm
Futbol 8
11:15 h. Aleví “C” – Polop
12:30 h. Benjamí “C” – Polop
PAVELLÓ MAISA LLORET
BÀSQUET
Cadet masculí IR 2ª Zonal
9:30 h. Hoteles RH-CB La Vila – Ondara
Cadet masculí IR 1ª zonal
11:30 h. CB La Vila – Adesavi “B”
Junior masculí Preferent
17:30 h. CB La Vila – Dènia BC

Diumenge 6 de Abril 2014
ESTADI MUNICIPAL NOU PLA
LIGA PREFERENTE
11:45 h. Villajoyosa C.F. – Aspe U.D.
Futbol 11
10:00 h. Infantil “B” – San Joan
POLIDEPORTIVO MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
Primera Autonómica-Grupo Sur
11:00 h. CTT La Vila – B&V Informática
CTT La Vila juvenil – CTM Alcoy

Share

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa 29 y 30 de marzo

agenda deportiva 2014 -600

 

Dissabte 29 de Març 2014

CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
Futbol 11
16:00 h. Juvenil “B” – Bellrreguard
18:00 h. Infantil “A” – Polop
Futbol 8
18:30 h. Aleví “A” – New Team
17:15 h. Aleví “D” – Polop
16:00 h. Benjamí “A” – La Nucía “D”
POLIDEPORTIVO MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
Segunda Autonómica – Grupo 3
17:00 h. C.T.T. La Vila 5.0 – C.T.T. Corriol Oliva

Diumenge 30 de Març 2014
CIUDAD DEPORTIVA “CALSITA”
Categoría Infantil – Grupo II
12:00 h. C.E.New Team-La Vila – F.C. Benidorm “D”
Futbol 11
17:00 h. Femení – Javea
10:00 h. Cadet “B” – Alicante

Share

Agenda Deportiva en Villajoyosa este finde semana 15 y 16 de marzo

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa

 

Dissabte 15 de Març 2014

PUNT DE TROBADA JOVE
AJEDREZ
17:00 h. La Vila – Xabia
POLIDEPORTIVO MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
Segunda Autonómica – Grupo 3
C.T.T. La Vila S23 – Ibi T.M.
CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
10:00 h. II Jornades de convivéncia

PAVELLÓ I.E.S. MALLADETA
FUTBOL SALA
10 h. a 12 h. Jornadas de la Escuela Municipal de Fútbol Sala
BALONMANO
Cadete Femenino
12:30 h. C.B. La Vila – CBM Almoradí
ESTADIO MUNICIPAL DE RUGBY
Categoría S18
13:00 h. CR La Vila – CR Castellón

Diumenge 16 de Març 2014
ESTADIO MUNICIPAL DE RUGBY
12:30 h. La Vila – Poble Nou Barcelona
IES LA MALLADETA
10:00 h. Trobada Provincial de Voley
La Vila, Finestrat, La Nucia, San Joan, Benidorm, Altea

Share

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa 7,8 y 9 de Febrer

February 7, 2014 por  
Guardado en *Destacado

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa

Divendres 7 de Febrer 2014

CIUTAT ESPORTIVA CALSITA
18:15 H. Aleví “D” – C. Benidorm

Dissabte 8 de Febrer 2014

POLIDEPORTIVO MARTA BALDÓ
10:00 a 12:00 h. Jornadas gratuitas de Salud Integral
TENNIS TAULA
Primera Autonómica – Grupo Sur
17:00 h. CTT La Vila – C.T.T. La Vila Juvenil
CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
FÚTBOL 8
18:15 h. Aleví “B” – Campello
15:45 h. Aleví “C” – F.Beni “C”
17:00 h. Benjamí “B” – Campello
12:15 h. Benjamí “C” – F.Beni “C”
11:00 h. PreBenja. A – Altea “A”
FUTBOL 11
18:00 h. Juvenil “B” – Alzira “C”
16:00 h. Cadet “A” – R. Ibense
PAVELLÓ I.E.S. MALLADETA
BALONMANO
12:30 h. Cadete Femenino – BM La Vila
12:30 h. Infantil Masculino – BM La Vila
Futbol Sala
Femenino
10:00 h. CD La Vila FS – Ye Faky
Infantil
11:15 h. CD La Vila FS – Pinoso Atletic
PAVELLÓ “MAISA LLORET”
BASQUET
Junior masculí Preferent
17:30 h. CB La Vila – Club Bàsquet Sueca
Senior masculí 1ª Zonal
17:30 h. Chocolates Clavileño-C.B. La Vila – Pedreguer
Senior masculí 1ª Nacional
19:30 h. Hoteles R.H.-CB La Vila – Eset Ontinet
ESTADI DE RUGBY
Categoría S16
12:00 h. C.R. La Vila – Les Abelles “B”
15:00 h. C.R. La Vila – Universidad de Alicante

Diumenge 9 de Febrer 2014

ESTADI MUNICIPAL NOU PLA
Liga Preferente
11:45 h. Villajoyosa C.F. – Benidorm C.D.
POLIDEPORTIVO MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
Super División Autonómica
11:00 h. CTT La Vila – CTM Torreta Caballitos
II MARXA SENDERISTA TORRE L’AGUILÓ
08:00 h. Salida desde el polideportivo
CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
FÚTBOL11
10:00 h. Cadet “B” – DAV
Categoría Alevín – Grupo IV
12:00 h. C.E.New Team-La Vila – C.F. Foietes

Share

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa para el 31 de enero , 1 y 2 de febrero

January 30, 2014 por  
Guardado en *Destacado

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa

Divendres 31 de Gener 2014
POLIESPORTIU MARTA BALDÓ
19:30 h. Charla Informativa Nordic Walking (sala 6)

Dissabte 1 de Febrer 2014

PUNT DE TROBADA JOVE
AJEDREZ
17:00 h. La Vila – Chaturanga
POLIDEPORTIVO MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
Primera Autonómica – Grupo Sur
17:00 h. CTT La Vila Juvenil – IES Pedro Ibarra
CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
FUTBOL 8
11:15 h. Aleví “A” – Alfaz “C”
12:30 h. Aleví “D” – Alfaz “B”
17:00 h. Benjamí “A” – Alfaz “C”
FUTBOL 11
16:00 h. Juvenil “A” – Denia “A”
18:00 h. Infantil “B” – Castalla
PAVELLÓ I.E.S. MALLADETA
Futbol Sala Escola Municipal
Alevín
10:00 h. C.D. La Vila F.S. – Altea F.S.
Prebenjamín
11:00 h. C.D. La Vila F.S. – C.F.S. Alfaç del Pi
Infantil
12:30 h. C.D. La Vila F.S. – Akrasala F.S.

PAVELLÓ “MAISA LLORET”
BASQUET
Infantil masculí IR
11:30 h. C.B. La Vila – Mutxame
POLIESPORTIU LA TORRETA
BÀSQUET
Aleví IR
11:00 h. CB La Vila – CB Olival Read more

Share

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa 18/19 Gener 2014

January 17, 2014 por  
Guardado en *Destacado

Dissabte 18 de Gener 2014
CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
FUTBOL 8
16:00 h. Aleví “A” – Aleví “B”
16:00 h. Aleví “B” – Aleví “A”
17:15 h. Benjamí “A” – Benjamí “B”
17:15 h. Benjamí “B” – Benjamí “A”
FUTBOL 11
16:00 h. Juvenil “B” – Portuarios
18:00 h. Infantil “B” – La Voz
PAVELLÓ I.E.S. MALLADETA
Futbol Sala
16:30 h. Juvenil C.D La Vila FS – Pablo Iglesias F.S.
18:00 h. Senior C.D. La Vila F.S. – A.T.H. Mutxamel

POLIESPORTIU MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
Primera Autonómica Grupo Sur
17:00 h. C.T.T.La Vila – C.T.T. Kaiser Lautern
17:00 h. La Vila Juvenil – C.T.T. Alt Vinalopó
2ª Gpo. 3
17:00 h. La Vila 5.= – La Vila S23
PAVELLÓ “MAISA LLORET”
BASQUET
Junior masculí Preferent
17:30 h. CB La Vila – Salom Asesores S.L.
Senior Masculí 1ª Zonal
17:30 h. Chocolates Clavileño-CB La Vila – CB Oliva
ESTADIO DE RUGBY
12:00 h. C.R. La Vila – Universidad Alicante (Categoría S18)

PUNT DE TROBADA JOVE
AJEDREZ
17:00 h. La Vila – Fomento Gandía

Diumenge 19 de Gener 2014

CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
FUTBOL 8
Categoría Infantil – Grupo II
12:00 h. C.E.New Team–La Vila – C.F. La Nucia “A”
FUTBOL 11
17:00 h. Femení – Canals U.D.
10:15 Cadet “A” – Carolinas
POLIESPORTIU MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
Super División Autonómica Grupo Sur
11:00 h. C.T.T. La Vila – Alicante T.M. B

ESTADIO DE RUGBY
Segunda Territorial
12:00 h. C.R.La Vila “B” – San Roque C.R.
Senior Femenino
14:00 h. C.R.La Vila – Universidad Católica de Valencia

Share

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa para este fin de semana

November 16, 2013 por  
Guardado en *Destacado

Dissabte 16 de Novembre 2013

CIUTAT ESPORTIVA José Lloret “CALSITA”
FUTBOL 8
11:15 h. Aleví “B” – At. Callosa
12:30 h. Benjamí “C” – C. Benidorm
16:30 h. Aleví “C” – C.Benidorm
18:00 h. Benjamí “B” – Betis FL
FUTBOL 11
16:00 h. Juvenil “A” – Calp
18:15 h. Infantil “B” – Betis Fl.
Playa Centro La Vila “Hotel Allon”
14:00 h. XXVI Concentración Motoclub GTM 2 Rodes Read more

Share

Next Page »