Agenda Deportiva en La Vila Joiosa este fin de semana

February 28, 2014 por  
Guardado en *Destacado

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa

Divendres 28 de Febrer 2014
CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
FUTBOL 11
20:00 h. Femení – Pinoso
Dissabte 1 de Març 2014

POLIDEPORTIVO MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
Primera Autonómica – Grupo Sur
17:00 h. C.T.T. La Vila – IES Pedro Ibarra
Segunda Autonómica – Grupo 3
17:00 h. CTT La Vila S”· – CTM Alcoy A
CIUTAT ESPORTIVA “CALSITA”
FUTBOL 8
16:00 h. Aleví “B” – Mutxamel
18:30 h. Aleví “C” – Nucia “B”
17:15 h. Benjamí “C” – Nucia “B”
FUTBOL 11
18:00 h. Juvenil “A” – Javea
16:00 h. Cadet “A” – Denia “A”
PAVELLÓ I.E.S. MALLADETA
De 9:30 a 13:30 h. IX Entrenamiento anual de Karate
PAVELLÓ “MAISA LLORET”
BASQUET
Infantil femení IR nivell 2
09:00 h. CB La Vila – SCD Carolinas
Cadet femení IR nivell 2
11:30 h. CB La Vila – Joventut Xábia Read more

Share

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa del 22 al 24 de noviembre

November 21, 2013 por  
Guardado en *Destacado

Viernes 22 de Novembre
FUTBOL SALA
JUVENIL
21:15 H. C.D. LA VILA F.S. – CALPE FUTSAL
Dissabte 23 de Novembre 2013
CIUTAT ESPORTIVA José Lloret “CALSITA”
FUTBOL 8
11:30 h. Aleví “A” – F. Benidorm
12:30 h. Aleví “D” – F. Benidorm
17:00 h. Benjamí “A” – F.Benidorm
FUTBOL 11
17:00 h. Infantil “A” – Altea “B”
19:00 h. Cadet “B” – Altea “B”.

POLIDEPORTIVO MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
Primera Autonómica –Grupo Sur
17:00 h. C.T.T. La Vila – FARMAOPITCS Elda
Pavelló IES Malladeta
Futbol Sala
INFANTIL
10:30 h. C.D. LA VILA F.S. – U.D. IBENSE
CADETE
12:00 h. C.D. LA VILA FS – U.D. IBENSE
SENIOR
16:30 h. C.D. LA VILA FS – CASTALLA F.S.
Pabellón “MAISA LLORET”
BASQUET
Cadet femení IR Nivell 2
09:30 h. CB La Vila – CB Teulada
Cadet masculí IR Nivell 3
09:30 h. Fontanería Agulló CB La Vila – CB Albufereta
Infantil masculí IR Nivell 3
11:30 h. CB La Vila – CB Altea
Cadet Masculí IR Nivell 2
11:30 h. CB La Vila – CB Tavernes
Poliesportiu LA TORRETA
Aleví IR Nivell 3
11:00 h. CB La Vila – CB Altea
Estadio de Rugby
4ª Jornada Categoria Sub 18
12:00 h. C.R. La Vila – Les Abelles
Diumenge 24 de Novembre 2013
Polideportivo Marta Baldó
TENIS TAULA
Super División Autonómica-Sur
11:00 h. CTT La Vila – CTM Haygon
Estadi de Rugby “El Pantá”
Liga División de Honor “B”
12:30 h. C.R. La Vila – Les Abelles
Ciutat Esportiva José Lloret “Calsita”
Categoría iNFANTIL – Grupo II
12:00 h. C.E. New Team–La Vila – Alicante C.F. “B”
FUTBOL 11
10:00 h. Juvenil “B” – Sp. Benidorm
17:00 h. Femení – Hércules C.F.

Share

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa del 8 al 10 de noviembre

November 9, 2013 por  
Guardado en *Destacado

Divendres 8 de Novembre 2013
POLIDEPORTIVO MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
19:00 h. 3ª Jornada, Ranking Local
Dissabte 9 de Novembre 2013


CIUTAT ESPORTIVA José Lloret “CALSITA”
FUTBOL 8
11:00 h. Benjamí “A” – Campello “A”
12:30 h. Aleví “A” – Campello “A”
FUTBOL 11
10:00 h. Juvenil “B” – Ondarense ud.
12:00 h. Infantil “A” – Calp “B”
POLIDEPORTIVO MARTA BALDÓ
TENNIS TAULA
Primera Autonómica –Grupo Sur
17:00 h. C.T.T. La Vila – GPV Transportes Read more

Share

Agenda deportiva en La Vila Joiosa este fin de semana 26,27 y 28 de abril

April 23, 2013 por  
Guardado en *Destacado

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa
Divendres 26 abril 2013
Pavelló Maisa Lloret
9:00h a 20:00h IV SPANISH INTERNATIONAL PARA-BADMINTON
Pavelló IES. La Malladeta
21:30h C.D. LA VILA F.S. – BIMIL-LENARI (senior)
Dissabte 27 abril 2013
Pavelló IES. La Malladeta
12:00h C.D. LA VILA F.S. – BIMIL-LENARI F.S. (femení)
17:00h C.D. LA VILA F.S. – NUEVA ELDA F.S. (juvenil)
Ciutat Esportiva José Lloret “Calsita”
9:45h FUNDACIÓ VILERA – DÉNIA (aleví C)
10:00h FUND. HISPANIDAD – ALICANTE C.F. (cadet)
11:15h FUNDACIÓ VILERA – F. BENIDORM (benjamí C)
11:45h FUNDACIÓ VILERA – AT.CALLOSA (infantil)
16:30h FUNDACIÓ VILERA – ONDARENSE (infantil A)
17:00h FUNDACIÓ VILERA – F. BENIDORM (benjamí B)
18:15h FUND. VILERA – AT. CALLOSA (cadet)
C/ Major, 14 – CP 03570 – Tel. 96 6851001 – Fax 96 6853540 – CIF P-0313900-C
www.villajoyosa.com – www.lavilajoiosa.com
18:30h FUND. VILERA – F.BENIDORM (aleví B)
Pavelló Maisa Lloret
9:00h a 20:00h IV SPANISH INTERNATIONAL PARA-BADMINTON
Diumenge 28 d’abril 2013


Estadi Municipal “Nou Pla”
11:45h FUNDACIÓ VILERA – C.D.ACERO (juvenil)
Ciutat Esportiva José Lloret “Calsita”
10:00h C.E.T.T. NEW TEAM-LA VILA – FUND. BENIDORM (aleví)
11:00h FUNDACIÓ VILERA – LA NUCIA (aleví B)
12:15h FUNDACIÓ VILERA – ALFAZ DEL PI (benjamí C)
17:00h FUNDACIÓ VILERA – S. ANT. BENAG. (femení)
Pavelló Maisa Lloret
17:00h C.B. LA VILA – C.A. MONTEMAR “B” (junior masc.)
17:00h C.B. LA VILA – C.A. MONTEMAR (senior masc.)
19:00h C.B. LA VILA – INTERKOZHA (senior masc. Aut.)
Pavelló Maisa Lloret
9:00h a 14:00h IV SPANISH INTERNATIONAL PARA-BADMINTON

Share

Agenda deportiva en La Vila Joiosa el 20 y 21 de abril

April 17, 2013 por  
Guardado en *Destacado

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa
Dissabte 20 d’abril 2013
Ciutat Esportiva José Lloret “Calsita”
9:30h a 12:30h LLIGA ESCOLAR
9:45h FUNDACIÓ VILERA – CIUDAD BENIDORM (aleví A)
10:50h FUNDACIÓ VILERA – CIUDAD DE BENIDORM (benj. A)
17:15h FUNDACIÓ VILERA – CIUDAD DE BENIDORM (prebenj. A)
15:45h FUNDACIÓ VILERA – DÉNIA (cadet A)
17:45h FUNDACIÓ VILERA – DÉNIA (juvenil B)

Poble Nou
18:00h LA VILA JOIOSA – CEM MURLA (pilota valenciana)
Pavelló I.E.S MALLADETA
11:00h LA VILA F.S. – IBI (cadet masculí)
Poliesportiu La Torreta
11:00h C.B. LA VILA – C.B. PETRER (aleví masc. aut.)
Pavelló Maisa Lloret
10:00h C.B. LA VILA – C.B. PAIDOS DÉNIA (infantil femení preferent)
11:00h C.B. LA VILA – C.B. IFACH CALPE (cadet femení preferent)
C/ Major, 14 – CP 03570 – Tel. 96 6851001 – Fax 96 6853540 – CIF P-0313900-C

17:00h C.T.T. LA VILA – C.T.M. ALCOY B (1ª autonómica)
Diumenge 21 d’abril 2013
Pavelló Maisa Lloret

10:00h HANDBOL LA VILA – ELCHE CARRÚS ( infantil masc.)
11:30h HANDBOL LA VILA – SALESIANOS (cadet masc.)

CIRCUIT LA MALLADETA

10:00h XIII CURSA D’ESCOLES
Estadi Municipal “Nou Pla”
11:45h FUNDACIÓ VILERA – U.D. ALTEA (preferent)

Estadi Municipal “EL PANTÀ”

12:30h C.R. LA VILA – CAJASOL SEVILLA (divisió d’honor)

Poliesportiu Marta Baldó
11:00h C.T.T. LA VILA – C.D. POBLA DE VALLBONA (división aut.)

Share

Agenda deportiva en La Vila Joiosa este fin de semana : COSTA BLANCA CUP 2013

March 27, 2013 por  
Guardado en *Destacado

COSTA BLANCA CUP 2013- en Villajoyosa

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa
Divendres 29 de març 2013
Hotel Eurotennis
10:00h a 18:00h CIRCUITO PROFESIONAL DE TENNIS
Ciutat Esportiva José Lloret “Calsita”
COSTA BLANCA CUP 2013 8ª EDITION
9:30h S. FERNANDO DE HENARES – FUNDACIÓ VILERA (infantil)
10:30h TEULADA-MORAIRA – S. FERNANDO DE HENARES (cadet)
10:30h FUNDACIÓ VILERA – F.B. PUERTOLLANO (aleví)
11:30h FUNDACIÓ VILERA – F.B. PUERTOLLANO (prebenjamí)
11:30h FUNDACIÓ VILERA – FUND. HISPANIDAD (cadet)
12:30h FUNDACIÓ VILERA – BENISA (juvenil)
12:30h FUNDACIÓ VILERA – F.B. PUERTOLLANO (benjamí)
16:00h ZAFIRO CDC – S. FERNANDO DE HENARES (infantil)
17:00h FUNDACIÓ VILERA – F.B. PUERTOLLANO (infantil)
17:00h FUNDACIÓ VILERA – S.D. LLANO 2000 (aleví)
18:00h CALPE C.F. – F.B. PUERTOLLANO (benjamí)
18:00h FUNDACIÓ VILERA – S.D. LLANO 2000 (cadet)
19:00h FUNDACIÓ VILERA – SPORTING ARCOZELO (juvenil )
19:00h FUNDACIÓ VILERA – CALPE C.F. (prebenjamí) Read more

Share

Agenda deportiva en La Vila Joiosa este fin de semana 23 y 24 de marzo

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa

Dissabte 23 de març 2013
Hotel Eurotennis
9:00h a 19:00h CIRCUITO PROFESIONAL DE TENNIS
Ciutat Esportiva José Lloret “Calsita”
9:30h a 12:30h LLIGA ESCOLAR
10:00h FUNDACIÓ VILERA – LA NUCÍA (benj. A)
11:00h FUNDACIÓ VILERA – ALTEA (prebenj. A)
15:30h FUNDACIÓ VILERA – EQUIP SUEC (femení-8)
15:30h FUNDACIÓ VILERA – MUTXAMEL (infantil B)
16:45h FUNDACIÓ VILERA – NEW TEAM (aleví C)
17:15h FUNDACIÓ VILERA – MUTXAMEL (cadet B)
18:00h FUNDACIÓ VILERA – LA NUCÍA (aleví A)
19:00h FUNDACIÓ VILERA – MURO C.F. (juvenil B)
Pavelló Maisa Lloret
9:30h C.B. LA VILA – C.B CAMPELLO (inf. masculí)
11:30h C.B. LA VILA – C.B. CAMPELLO (cadet masculí)
17:30h C.B. LA VILA – C.B. BENIDORM BLANCO (junior femení)

Polideportivo Marta Baldó
17:00h C.T.T. LA VILA – CORRIOL OLIVA (2ª autonómica) Read more

Share

Agenda deportiva en La Vila Joiosa del 14 al 18 de marzo

March 15, 2013 por  
Guardado en *Destacado

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa
Jueves 14
Hotel Eurotennis
10:00h a 13:00h CIRCUITO PROFESIONAL DE TENIS
16:00h a 18:00h CIRCUITO PROFESIONAL DE TENIS

Platja del Torres
10:30h VISITA A LA COLADA DE LA COSTA

Estadi Municipal “El Pantano”
15:30h a 21:00h CAMPEONATO FEMENINO DE SELECIONES DE RUGBY

C. Social Llar del Pensionista
CONFERÈNCIA A CÀRREC DE VICENT MONERRIS (sim)

 

Divendres 15
Hotel Eurotennis
12:00h a 14:00h CIRCUITO PROFESIONAL DE TENNIS

Pavelló IES. La Malladeta
21:00h C.D. LA VILA – SP SAN VICENTE (juvenil)

Dissabte 16
Hotel Eurotennis
9:00h a 18:00h CIRCUITO PROFESIONAL DE TENIS
Poble Nou
16:00h LA VILA JOIOSA – FINESTRAT (pilota valenciana)
Pavelló IES. La Malladeta
18:00h C.D. LA VILA F.S. – CALPE FUTSAL (senior)
Pavelló Maisa Lloret
11:30h C.B. LA VILA – MARISTAS (cadet masculí)
11:30h C.B. LA VILA – CULLERA (cadet femení)
17:30h C.B. LA VILA – TEULADA (senior masc.)
19:30h C.B. LA VILA – VILLENA (senior masc. aut.)

Poliesportiu Marta Baldó
17:00h C.T.T LA VILA – C.T.M. HAYGÓN (1ª autonomica)


Diumenge 17

Hotel Eurotennis
10:00h a 16:00h CIRCUITO PROFESIONAL DE TENNIS


Dillus 18

Hotel Eurotennis
10:00h a 16:00h CIRCUITO PROFESIONAL DE TENNIS

Share

Agenda deportiva de La Vila Joiosa del 22 al 24 de febrero

Agenda Esportiva de La Vila Joiosa

Divendres 22

Pavelló Maisa Lloret
19:00h C.B. LA VILA – E.E.M. PEDREGUER (inf. femení)
Ciutat Esportiva José Lloret “Calsita”
19:00 h HISPANIDAD – CADET “B”
Dissabte 23
Poliesportiu Marta Baldó
17:00h LA VILA ESCACS – ATENEO MARÍTIMO
Estadi Municipal “El Pantano”
9:00h CONCURS ORNITOLÒGIC DE LA VILA JOISA
Ciutat Esportiva José Lloret “Calsita”
FUNDACIÓ VILERA
9:30h LLIGA ESCOLAR FUTBOL 7
15:30 h ALEVÍ “B” – C. BENID. “D”
16:45 h ALEVÍ “C” – FU. BENI. “C”
10:00 h BENJAMÍ “B” – C.BENID. “C”
18:00 h BENJAMÍ “C” – FU.BENI. “D”
12:00 h PREBENJA. B – C.BENID.”B”
11:00 h PREBENJA.C – FU.BENI “B”
17:15 h INFANTIL “A” – PEGO C.F.
Club Nàutic TROFEO “CARRITXAT” VELA CRUCERO
Pavelló Maisa Lloret
9:30h C.B. LA VILA – ADESAVI “B” (inf. zonal)
11:30h C.B. LA VILA – CHUS – ILLICE B.C. (inf. preferent)
11:30h C.B. LA VILA – C. ÁNGEL DE LA GUARDA (cadet maculí)
18:00 EXHIBICIÓ DE GIMNÀSTICA RÍTMICA

Domingo  24
Ciutat Esportiva José Lloret “Calsita”
10:30 h PREBENJA. A – ALFAZ “A”
12:00h NEW TEAM LA VILA – C.F. ALFAZ DEL PI “B” (infantil)
Club Nàutic
TROFEO “CARRITXAT” VELA CRUCERO
Estadi Municipal “Nou Pla”
11:45h VILLAJOYOSA C.F. – HORADADA C.F. (preferent)
Estadi Municipal “El Pantano”
LIGA RENFE RUGBY
12:30h C R LA VILA – VRAC 

Share

Agenda deportiva en La Vila Joiosa del 6 al 10 de diciembre

December 6, 2012 por  
Guardado en *Destacado

 

Dijous 6 de desembre/12

Ciutat Esportiva José Lloret “Calsita”

10:00 h Cadete “A” – Hércules “B” (F 11)

17:00 h. Juvenil “B” – Calpe “A” (F 11)

Polideportivo Marta Baldó

10:00h II TORNEO DIA CONSTITUCIÓN (C.T.T.LA VILA)

11:00h C.T.T.LA VILA  – C.T.M. ELCHE INFOR. (super autonómica)

Dissabte 8 de desembre/12

Ciutat Esportiva José Lloret “Calsita”

10:00 h PreBenja. D – PreBenja. C  (F8)

10:00 h PreBenja. C – PreBenja. D (F8)

11:00 h PreBenja. A – Fundació “B” (F8)

12:00 h PreBenja. B – Alfaz “B” (F8)

Poliesportiu “La Torreta”

11:00h C.B.LA VILA– C.B. JORGE JUAN (aleví)

Pavelló Maisa Lloret

10:00h C.B.LA VILA– BURGER KING NEGRO (infantil)

11:30h C.B.LA VILA– C.B. BENIDORM “B” (cadet)

17:30h C.B.LA VILA– DÉNIA B.C. “B” (junior)

17:30h C.B.LA VILA-  RACING SAN GABRIEL (senior zonal)

19:30h HOTELES R.H.- C.B.LA VILA– DÉNIA B.C. ( senior aut.)

Diumenge 9 de desembre/12

Estadi Municipal “Nou Pla”

11:45h Juvenil “A” – Levante “B”

Ciutat Esportiva José Lloret “Calsita”

12:00h NEW TEAMLA VILA– CALPE C.F. (aleví)

Estadi Municipal de RugbyLa VilaJoiosa

12:30hLA VILA– CISNEROS

Dilluns 10 de desembre/12

Centre Social Llar del Pensionista

20:30h CONFERÈNCIA ELS CAMINS TRADICIONALS

Share

Next Page »